PHYSIOMED®

CON-TREX BİYOMEKANİK TEST VE EGZERSİZ SİSTEMLERİ

 
  • Klasik izokinetik mod: con/con, con/ecc, ecc/con, ecc/ecc
  • Balistik izokinetik mod: con/con, con/ecc, ecc/con, ecc/ecc  
  • Klasik izotonik mod: con/con, con/ecc, ecc/con, ecc/ecc
  • Balistik izotonik con/con, con/ecc, ecc/con, ecc/ecc 
  • Izometrik mod: itme, çekme
  • Kombine  modlar: con/CPM, CPM/con, CPM/ecc, ecc/CPM 
  • CPM (sürekli pasif hareket)
 
CON-TREX Multi Joint (MJ) BİYOMEKANİK TEST VE EGZERSİZ SİSTEMLERİ
Multi Joint (MJ)

İnsan vücudundaki her eklemin izole egzersizi ve testi için kullanılabilir.Bir test enstrümanı olarak kullanıldığında bireysel geliştirilen maksimum gücü olduğu kadar statik ve dinamik yükleme kapasitesi gibi değerleri de ölçer.
 
CON-TREX Leg Press (LP) BİYOMEKANİK TEST VE EGZERSİZ SİSTEMLERİ
Leg Press (LP)

CON-TREX LP bacak presi tüm ayak uzatma ve bükme hareket zinciri için test ve eğitim aracı sunar, tüm bu amaçlar için idealdir. 1m/saniye'ye kadarki hızlarda birkaç N'dan 6000N'a kadar ölçülebilir kuvvetleri sağlar.

CON-TREX LP tüm hareket modlarında çalışmaya imkan sağlar, Yük tipleri; isokinetik,isometrik,isotonik,sürekli pasif hareket (CPM) ve serbest tanımlanabilir pozisyon profilleri
 
CON-TREX TP 500/1000 BİYOMEKANİK TEST VE EGZERSİZ SİSTEMLERİ
Trunk Module (TP 500/1000)

Beden bükücü ve uzatıcı kaslar için arka(sırt) modülü.

CON-TREX TP bükülen ve uzayan kaslı düz beden kas yapısının testi ve eğitimi için ideal bir özel sırt modülüdür.CON-TREX MJ sistemine bir adaptörle bağlanır; TP 500 modülü ölçüm alanı rehabilitasyon ve serbest çalışma için tasarlanmıştır, TP1000 modülü ise üst seviye rekabetçi spor için uygundur.
 
CON-TREX WS BİYOMEKANİK TEST VE EGZERSİZ SİSTEMLERİ
Work Simulation (WS)

Karmaşık hareket modellerinin simulasyon, analiz ve pratiği için iş istasyonu.

CON-TREX WS iş simulasyon modülü, spor esnasında veya evde günlük hayatta iş yaparken meydana gelen hareketleri taklit etmek için geliştirilmiştir. Dinamometrenin yüksekliği tabandan baş seviyesinin üzerine kadar elektrik aracılığıyla ayarlanabilir, bu özellik bireysel hareket modellerini takip etmeyi mümkün kılar.Ayrıca kendi ekseni etrafında döndürülebilir böylece normal dışı hareket zincirleri bile gerçeğe yakın şekilde simule edilebilir.İş simulasyon modülü iş kapasitesinin tekrar edilebilir şekilde hesaplanmasına da izin verir. CON-TREX WS spesifik ve çok etkili kas geliştirme eğitiminin tasarımını da mümkün kılar. CON-TREX WS günlük çalışma biçimlerinde(vida sıkma, nesneleri çekme, itme veya tekerlek çevirme vb.) oluşan geniş bir hareketler bütününün simulasyonu ve eğitimini gerçekleştirir.
 
 
 
Fizik Tedavi Cihazları Distribütörü © 2015 ERMED REHABİLİTASYON VE SAĞLIK GEREÇLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. | Tüm Hakları Saklıdır.